7-А клас

Класний керівник - Ісаєнко Наталія Іванівна,

вчитель української мови та літератури,

І кваліфікаційна категорія

2014/2015 навчальний рік:

20. 02. 2014 до нас завітали гості з Обласної бібліотеки для дітей які провели відкритий урок, для учнів 7 - А класу, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

Вітаємо Дзюбу Кирила, учня нашого 7 - А класу, який посів ІІ місце в чемпіонаті України з  тоеквон - до  І. Т. Ф. серед дорослих, юніорів та юнаків. Бажаємо якнайкращих результатів та великих перемог!

Новорічна казка:

27.11.2014 в школі пройшов День відкритих дверей, родинне свято "З родини йде життя людини" для батьків та учнів 7-8-х класів:

Вітаємо Суркову Олену, ученицю 7-А класу, яка посіла І місце у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

та ІІІ місце у 2-ому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

(підготувала  - вчитель української мови та літератури Ісаєнко Наталія Іванівна).

Вітаємо всіх учителів зі Святом!

Вчителю мудрий,

Вчителю добрий,
Нас научили Ви,
Нас Ви ростили,
Дай Боже щастя,
Вам, справжня людина,
Щоб мали терпіння,
Щоб мали сили.

2013/2014 навчальний рік:

3 березня 2014 року у Будинку дитячої та юнацької творчості "Істок" відбувся Всеукраїнський пісенний конкурс, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Наш "золотий дзвіночок" Дромашко Анастасія, учениця 6-А класу виконала пісню на вірші Т.Г.Шевченка. Щирість, мелодійність голосу та артистичність при виконанні вразила членів журі. Анастасія посіла почесне ІІ місце. Вітаємо!

Наш дружний 6-А

Цікаві та пізнавальні подорожі та екскурсії

Ми - за здоровий спосіб життя!

Довгоочікувані новорічні свята

Конкурси та розваги

Години спілкування

Ми - активні учасники різноманітних конкурсів!