70-річчя визволення Харківської області

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАИНЫ № 604/2012

О МЕРОПРИЯТИЯХ В СВЯЗИ С ПРАЗДНОВАНИЕМ 70-Й ГОДОВЩИНЫ ОСВОБОЖДЕНИЯ УКРАИНЫ ОТ ФАШИСТСКИХ ЗАХВАТЧИКОВ И 70-Й ГОДОВЩИНЫ ПОБЕДЫ В ВЕЛИКОЙ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЕ 1941-1945 ГОДОВ

План заходів ХЗОШ № 88

08.05.2013 в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №88 імені О.Г. Зубарева відбулася урочиста лінійка, присвячена Великій Перемозі, щоб ще раз поклонитися пам'яті героїв тих років, а разом з ними і Вчителю-герою нашої школи Олександру Гордійовичу Зубареву. Під звуки музики  до пам'ятника О.Г.Зубареву було покладено квіти. Вшанувати пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни прийшли до нашої школи ветерани, батьки, учні інших шкіл та просто небайдужі люди.

08.05.2013 у всіх класах нашої школи пройшли уроки Пам'яті, присвячені Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. Готувалися до цих уроків не тільки вчителі, а й учні та їх батьки.

Історія нашого міста у роки війни глибоко вразила душу кожної дитини і, мабуть, залишилася в пам'яті назавжди...

4-А клас: 08.05.2013 урок-пам'яті "Вклонімося великим тим рокам", присвячений Дню перемоги.

На уроці учні переглянули слайди, прослухали вірші про героїзм народу. Деякі учні розповіли про те, як їх родини торкнулася війна. Учні поклали квіти до пам'ятника О.Г.Зубареву, вшанували пам'ять загиблих у часи війни хвилиною мовчання.

5-А клас: 08.05.2013 урок Мужності "Тих днів не померкне слава".

Учні розповідалли вірші про роки війни, героїзм українського народу, переглянули документальний фільм "На шляху до Великої Перемоги. Харків у роки окупації", поклали квіти до пам'ятника О.Г.Зубареву, вшанували пам'ять загиблих у часи війни хвилиною мовчання.

6-А клас: 08.05.2013 виховна година "Діти - герої війни".

Учні розповіли про те, як діти під час Великої Вітчизняної війни допомагали дорослим на фронті і в тилу наближати Перемогу.

8-А клас: 08.05.2013 виховна година "Героїчні сторінки війни 1941-1945 рр. в моїй родині".

Діти на уроці розповідали історії своїх родин, пов'язаних з подіями війни.

9-А клас: 08.05.2013 година спілкування "Харків у роки Великої Вітчизняної війни".

На уроці учні переглянули документальний кінофільм за архівними даними О.О.Чернай - кореспондента газети заводу "Комунар". Дітей вразила правдивість фотографій та документальних кадрів, що з'являлися на екрані.

13 травня 2013 року в школі відбулася зучтріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни. До  учнів завітали: учасник бойових дій Зубанін Микола Степанович, льотчик Шевцов Віктор Федорович, голова Ради ветеранів Маргарита Єфимівна.