8-А клас

Звягіна Тетяна Василівна

Класний керівник - Звягіна Тетяна Василівна,

вчитель світової літератури та російської мови,

вища кваліфікаційна категорія

Новорічна казка:

27.11.2014 в школі пройшов День відкритих дверей, родинне свято "З родини йде життя людини" для батьків та учнів 7-8-х класів:

Вітаємо Єгорова Максима, учня нашого 8-А класу, який посів 2 місце у ІІ  етапі Всеукраїнської олімпіади з історії!

Вітаємо Єгорова Максима, учня нашого 8-А класу, який посів 3 місце у ІІ  етапі Всеукраїнської олімпіади з географії!

Ми - восьмикласники. Дружній, веселий клас.

Саме дружба й повага допомагають нам вирішувати всі питання, які виникають в нашому колективі. Бути першими в усьому! Бути кращими завжди! І ніколи не втрачати щирості і доброти!

Години спілкування                                                           Спілкування з природою

Урок Мужності                                                                             Наше дозвілля

На уроках:

і не тільки: