Рік учасників бойових дій на території інших держав

Указ Президента України від 12.06.2013 № 329/2013 ''Про проведення у 2014 році в Україні Року учасників бойових дій на території інших держав''

Розпорядження Харківського міського голови від 30.12.2013 № 84/1 ''Про проведення в місті Харкові Року учасників бойових дій на території інших держав''

ЗАХОДИ

12.02.2014 під патронатом Голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної О.І. відбулось районне свято з нагоди відзначення 25-річчя виводу військ з Афганістану, у якому взяли участь 200 учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Під час свята відбулось нагородження переможців районного конкурсу-виставки творчих робіт, присвяченого Року учасників бойових дій на території інших держав. Учениця 8-А класу нашої школи Кравцова Анастасія посіла І місце в номінації "Літературний твір" за твір "Вони виконували свій обов'язок".