Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Наказ Міністерства № 931 від 12.08.2014 "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек"

План заходів до проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

З/П

виконання

Класи

Відповідальний за виконання

Урок – презентація "Українська народна казка "

01.10.2014

Ласкавцева Я.Д.

Театральна вистава "Козацькому роду нема переводу "

14.10.2014

5 -10

Майстер – клас   " Лялька Тільда своїми

руками, в українському вбранні "

10.10.2014

17.10.2014

24.10.2014

7 -11

Чорна І.В.

Виставка – огляд  "Cтаровинні книги "

Підведення підсумків

Протягом жовтня

31.10.2014

2 -11

Ложечнік Г.І.

адміністрація школи

Чорна  І.В.

Урок – презентація " Українська народна казка "

Мета:  збагатити знання учнів усною народною творчістю рідного краю ; ознайомити з поняттям казки як жанру фольклору, різновидами казок, їх виконанням та особливостями; розвивати інтерес до читання казок, зв’язне мовлення учнів, уміння висловлювати й обґрунтовувати власну думку; виховувати прагнення до пізнання, вчити поважати добро і правду, боротися зі злом  та кривдою.

Театральна вистава " Козацькому роду нема переводу  "

Мета : згадати історія доби козаччини; підвищити  рівень військово-патріотичного виховання учнів  в дусі українського козацького лицарства, відданості українському народу та Батьківщині;  розвивати цікавість до минулого свого народу; виховувати правильне ставлення до історії Українського народу, підвищити  культурну цінність українських обрядів та традицій.

Виставка – огляд  "Cтаровинні книги "

Мета: ознайомити учнів з книгами XІX – та початку ХХ століття , які є у фонді нашої шкільної бібліотеці;  виховувати любов до книг, бережне ставлення до них.

Майстер – клас   " Лялька Тільда своїми руками, в українському вбранні "

Мета: Естетичне виховання школярів на прикладі традицій інших  культур світу( лялька Тільда походить з Норвегії) , розвивати творчі здібності  наших читачів; по закінченню зробити виставку Hand – Made .

АКЦІЯ "Подаруй книгу шкільній бібліотеці" 2014/2015 н.р.