10-А клас

вчитель математики та інформатики,

перша кваліфікаційна категорія

2014/2015 навчальний рік

На базі ПДЮТ «Істок» проводився районний етап Всеукраїнського історико-географічної експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл».

Учениця нашого класу Коц Вікторія зі своєю роботою посіла ІІ місце. Вітаємо!

Вітаємо переможців районного  конкурсу  з виразного читання української поезії «Поетичний уклін переможцям»! Учениця нашого класу Коц Вікторія посіла ІІ місце у віковій категорії 15 - 17 років.  Творчих успіхів та натхнення у майбутньому!

13.02.2015 під патронатом голови адміністрації Орджонікідзевського району Вельможної О.І. відбулося вшанування переможців районного етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри «Патріот».
Кубками від адміністрації Орджонікідзевського району та грамотами від управління освіти були нагороджені команди-переможці.
Пам'ятними подарунками від адміністрації Орджонікідзевського району та грамотами від управління освіти нагороджені учні нашої школи у номінації «Влучні стрільці» за кращий результат у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки - команда ХЗОШ № 88.

За найвищі показники в особистій першості за підсумками окремих видів змагань грамотою управління освіти нагороджений у номінації «Кращий знавець військової справи», учень 10 класу ХЗОШ №88 Спісівцев Ярослав.

Вітаємо наших хлопців!

5 лютого 2015 року у 10-А класі пройшов відкритий урок зі світової літератури за темою "Діалектика душі героїв Л.Толстого у романі"Анна Кареніна". Вчитель світової літератури - Назаренко Алла Борисівна, вчитель вищої категорії.

26 грудня 2014 року учні нашого 10-А класу разом з учнями 9-А і 6-А класів показали театральну виставу - новорічну казку "В гостях у Снігової Королеви" для учнів початкової школи.

Творчий колектив 10-А класу:

З 17 по 21 литопада в школі пройшов тиждень пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій.

5 листопада 2014 учні 10-11-х класів відвідали Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія".

29 жовтня 2014 року учні 10-11-х класів відвідали ХНУ ім.В.Н.Каразіна, де побували у центральній науковій бібліотеці, в музеї університету, а також відвідали кафедри.

23.10.2014 в школі відбулася театральна вистава "Козацькому роду нема переводу". Учні нашого класу взяли участь у цьому заході:

01.10.2014 пройшли районні змагання з баскетболу серед хлопців. Команда хлопців 10-А успішно виступила, вигравши двобій у хлопців з ХЗОШ№113, але поступилася команді ХСШ№119. Бажаємо нашим учасникам надалі постійних перемог у всіх іграх!

Свято Першого вересня:

Учні нашого класу є активними учасниками шкільних заходів. В цьому році Швидкий Юрій був ведучим свята Першого вересня.

Учні 10-А класу: Коц Вікторія, Нефедов Данил і Феоклістов Вадим виносили прапор України, а також, покласти квіти до пам'ятника О.Г.Зубареву доручили нашим найкращим учням: Євтушенко Дар'ї та Спісівцеву Ярославу. Дипломами було нагороджено Спісівцева Ярослава і Швидкого Юрія за успіхи в навчанні.

2013/2014 навчальний рік

6 березня 2014 року у школі відбулася літературна вікторина "Тарасовими шляхами", присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Учениця нашого класу Ісайкова Олена з дитинства захоплюється грою на фортепіано. Вона відвідує музичну школу, де наполегливо і старанно навчається. Про постійну творчу роботу Олени свідчать численні нагороди. В цьому році Олена за підсумками шкільної та позашкільної роботи перемогла у шкільному етапі конкурсу "Учень року-2014"

Харківська філія благодійної організації "Благодійний фонд "Янголятко" висловила подяку педагогічному колективу ХЗОШ №88, зокрема класному керівнику 9-А класу Бєлкіній Ларисі Дмитрівні за активну участь її та учнів класу, яким вона керує, у підтримці діяльності Благодійного фонду "Янголятко". Волонтери з 9-А класу Бабешко Д. та Горобець О. постійно беруть активну участь у роботі фонду "Янголятко", розклеюють оголошення-звернення до населення, збирають іграшки, допомагають влаштовувати свята для дітей з особливими потребами.

14 декабря  2013 года Кафедра истории России в Харьковском национальном университете им. В.Н. Каразина провела 14-ю молодежную военно-патриотическую, краеведческую конференцию "Военное прошлое родного края".

Конференция организована Кафедрой истории России, Русским национально-культурным обществом Харьковской области и Харьковской городской организацией ветеранов Украины. Поддержку в проведении конференции оказывали: Харьковский областной совет, Генеральное консульство Российской Федерации в Харькове, областные организации ПСПУ и КПУ. Лучшие работы, отобранные по итогам конкурса, молодые авторы докладывали в пяти секциях.Конкурс и доклады продемонстрировали желание молодежи глубоко знать историю родного края – историю настоящую, историю героической борьбы русских, украинцев и других народов СССР за освобождение Родины от захватчиков. Лучшие работы были отмечены медалями и грамотами. Книги по военно-патриотической тематике получили все участники конференции.

Наша ученица Коц Виктория (руководитель – учитель истории    Мицай А.В.)  была награждена медалью и дипломом за лучший доклад в секции «Родной край  в годы Великой Отечественной войны»

Ми - найкращі!!!

Ми активні учасники різноманітних конкурсів "Соняшник", "Патріот", "Левеня", "Бобер", "Кенгуру"

Ми не тільки розумні, а ще й спортивні

Буковель                                                         Бахчисарай

Різні вершини України підкорилися нам!

А так ми проводимо свій вільний час:

Шкільний етап ДЮП: Пермога наша!

Районний етап ДЮП: учасники

Ми все робимо з душею: