11-А клас

Рощупкіна Валентина Семенівна

Класний керівник - Рощупкіна Валентина Семенівна,

вчитель української мови та літератури,

І кваліфікаціна категорія

2014/2015 навчальний рік:

19 листопада 2014 року у 11-А класі пройшли батьківські збори, де розглядалися питання щодо зовіншнього незалежного оіцнювання у 2015 році.

З 17 по 21 литопада в школі пройшов тиждень пам'яті жертв Голодомору і політичних репресій.

5 листопада 2014 учні 10-11-х класів відвідали Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія".

29 жовтня 2014 року учні 10-11-х класів відвідали ХНУ ім.В.Н.Каразіна, де побували у центральній науковій бібліотеці, в музеї університету, а також відвідали кафедри.

Свято День працівників освіти:

Свято Першого вресня:

2013/2014 навчальний рік:

16 травня 2014 року на базі ПДЮТ «ІСТОК відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу “Молода людина року-2013”.
На святі були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Веліканова О. Г., начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Збицька О. Л., представники учнівського самоврядування, батьки.
Учениця нашої школи Шакшуй Вероніка стала переможницею у номінації «Фізична культура і спорт». Вітаємо нашу Вероніку!

У першому районному етапі Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна" у номінації "Із батьківської криниці" брала участь учениця 10-А класу Пухлій Галина, науковий керівник дослідницької роботи вчитель історії Міцай О.В.

Робота була високо оцінена журі, відправлена на розгляд обласного етапу конкурсу. Вітаємо переможців!