5-А клас

Класний керівник - Ложечник Галина Іванівна,

вчитель світової літератури,

вчитель І категорії

Святкування Нового року "Одного разу в нашому районі...":

Проведення літературного кругозору "У світі казок":

Ми відпочиваємо:

Відвідування БК "ХАРп":

Вітаємо Глазкову Аліну, ученицю нашого 5-А класу, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі талантів "Харківська осінь".

В номінації "Королева осіні" Аліна отримала Гран-Прі.

Свято 8 березня:

28 листопада 2013 року відбувся урочистий прийом голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Вельможної Ольги Іванівни стипендіатів Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу». На святі були присутні заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. та помічники депутатів Харківської міської ради.
Учні отримали сертифікати стипендіатів та подарунки від депутатів Харківської міської ради.

Учасників урочистого прийому привітали вихованці ПДЮТ «ІСТОК». Учениця нашої школи Ісаєнко Марія 4-А клас отримала сертифікат стипендіата та подарунки від депутатів Харківської міської ради. Марія активна і старанна учениця, постійно бере участь у багатьох конкурсах, де і посідає призові місця. Професійно виступає під час проведення різноманітних шкільних вечорів. Вітаємо стипендіатів!