Масові заходи

Посвята в читачи

09. 04.2015 року в бібліотеці для учнів 1-х класів відбувся виховний захід  " Посвята в читачі". Юні школярики відгадували загадки та приймали участь у цікавій вікторині.
Мета: Розширювати читацький світогляд, уявлення учнів про значення книги у житті людини; сприяти розвитку допитливості, інтересу до книжок; формувати читацькі смаки; виховувати любов та бережливе ставлення до книжок, прагнення до знань.
Дякуємо учням 10- А класу, за допомогу у проведенні свята.

09.04.2015

Найулюбленіший казкар

" Нема краще казок

ніж ті, які створює

саме життя."

Г.Х.Андерсен

Для учнів 3 –А класу бібліотекарі з Обласної бібліотеки для дітей підготувати цікаву презентацію присвячену Великому казкарю Г.Х. Андерсену.

20. 03. 2015  Ми відсвяткували свято поезії, та переглянули презентацію присвячену цій темі.

Виконала учениця 10-А класу Коц Вікторія.

Презентація до всесвітнього дня поезії

20. 02. 2015 до нас завітали гості з Обласної бібліотеки для дітей які провели відкритий урок, для учнів 7 та 8 -А класів, присвячений Міжнародному дню рідної мови.

2015 рік оголошено роком Ветеранів Великої Вітчизняної Війни, тому 19.02.2015 р. у бібліотеці пройшов конкурс виразного читання "ДІТЯМ ВІЙНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ" Переможці отримали грамоти.

У світі книг

30.01.2015 відбувся відкритий урок у 3 -А класі ( класний керівник Н.О. Додусенко ). Учні та гості уроку переглянули цікаву презентацію " У світі книг", та театралізовану виставу казки "Колосок".

Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання (Практичне заняття) з учнями 9 - А класу

Конкурс "Найкраща книжкова закладка"

Колись закладки дуже високо цінувалися. Їх дарували не простим людям, а царським особам. Виготовляли закладки із різних матеріалів: заліза, срібла, золота, шкіри, слонової кості.

АВТОРСЬКИ, КРЕАТИВНІ книжкові закладки наших читачів :

"Країна журналія" (Робота з дитячою періодикою)

Великою популярністю серед учнів нашої школи  користуються Всеукраїнський науково-популярний природничий журнал для дітей «Колосок» (у 2011 році визнаний Держкомтелерадіо кращим періодичним друкованим виданням для юнацтва) та науково-популярна природнича газета для розумників та розумниць «Колосочок».

З учнями 6-А та  7-А класів було проведено урок - дискусію за темою "Мій любий КОЛОСОК"

Офіційний сайт журналу КОЛОСОК www.kolosok.lviv.ua.

Учні 6 -А класу

Учні 7 -А класу

"Мій маленький шедевр" (Складаєло сенкан)

З учнями 5 - А класу було  проведено  захід, на якому ми використовували інтерактивні форми навчання. За допомогою методу "Сенкан" діти з задоволенням створювали свої маленькі шедеври про книгу, рідну мову, вчителя, друзів, Україну та інші.

17.12.2014

Урок - майстерня  "Новорічні іграшки та як святкують Новий рік в різних країнах світу"

Кожного року в різних кутках Землі люди, за звичаями предків, святкують Новий рік — найбажаніше, найулюблиніше й веселе свято. Скільки народів — стільки й звичаїв та традицій, прикмет і повір’їв.

Мета: Поглибити знання учнів про зимові свята;

про традиції українського народу;

святкування Нового року в різних країнах світу;

створення новорічних іграшок, своїми руками.

Бібліотечний диліжанс "Народні символи України"

27.11.2014

Мета:

ознайомлення учнів з народними символами України

виховання почуття причетності до прадавньої культури нашого народу

Обладнання :

книжкова виставка, вишиванка, ляльки мотанки, віночок, рушник, мультимедійна презентація.

Що таке "Батьківщина"?

Під вікном калина,

Під тополями хата,

Під вербою криниця,

В чистім полі пшениця...

Вікторина «Мої улюблені казки»

13.11.2014 з учнями 1-Б класу  пройшла вікторина "Мої улюблені казки".

" Велика Перемога "

До 69-ої річниці визволення України від фашистських загарбників було організовано масовий заход у Центральній бібліотеці ім.А.П. Чехова. На  честь цієї події учні нашої школи привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Цвіла шипшина
І повзла ожина,
І мляві колосилися жита,
Та мріяла й боролася людина
За гідну долю і людське життя.

2013-2015 роки посідають особливе місце в українській та світовій історії — вони пов’язують нас із знаменними датами Великої Вітчизняної війни.

Постанова Верховної Ради України Про відзначення 70-річчя звільнення України Червоною Армією від фашистських загарбників

«Посвята в читачі»

Першокласники нашої школи здійснили захоплюючу подорож в казкову країну-бібліотека.

Мета:

-- Надати учням  базові поняття по основам бібліотечно-бібліографічної грамотності (ББГ) - "бібліотека", "книжковий фонд", "читальний зал", "абонемент".

-- Сформувати та закрепити первічні навики самообслуговування в умовах шкільної бібліотеки.

-- Познайомити з нормами поведінки в бібліотеці.
 - Виховувати любов до книги.

-- Закрепити матеріал у ігровій формі.

Обладнання:
презентація «Зоопарк »(слайди) , куток «Книжкова лікарня»,
виставка книг, що згадуються в процесі уроку.

В конкурсах «По сторінкам улюблених казок» та «Зоопарк» учні відповідали на питання, які допомогли перевірити чи уважно вони читають і пам`ятають героїв своїх улюблених казок.
Кожен юний читач вибрав собі книгу за смаком.

Бібліотечний урок "Казка про книгу"

14.03.2014 відбувся бібліотечний урок у 3у-А класі (класний керівник: Ласкавцева Я.Д.) з історіїї виникнення книги "Казка про книгу"

Мета:

Розкрити значення книги як найважливішого  засобу людського пізнання,вплив,її роль у людському житті;ознайомити з історією створення книги;формувати читацький інтерес ;розвивати повагу до книги.Популяризувати книку – носія інформації.

Обладнання :

мультимедійна презентація ,книжкова виставка.

Розумна,натхненна книга

нерідко вирішує долі людей.

В.Сухомлинський

Діти жваво приймали участь: