Меморіальний музей О.Г.Зубарева

Понеділок 10.00-15.00

П'ятниця   11.00-13.00

НАШ МУЗЕЙ (презентація)

Наш «Меморіальний музей Героя Радянського Союзу О. Г. Зубарєва» Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 Харківської міської ради Харківської області визнано переможцем конкурсу-огляду шкільних музеїв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в номінації «Кращий військово-патріотичний музей - 2014» та нагороджено дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо директора музею Пашкову Катерину Віталіївну та творчу групу учнів 9-А класу за вагомий внесок у розвиток музейної справи! Почесними грамотами Харківської міської ради організації ветеранів України за активну роботу в раді Меморіального музею Героя Радянського Союзу О.Г.Зубарева нагороджені учениці 9-А класу Скокова Олександра та Мурай Юлія.