Шкільна бібліотека про правову освіту учнів

Правова література представлена на виставках "Якби я знав Закон", "Наші символи".

Література щодо правової та громадянської освіти в шкільній бібліотеці

Правознавство. Громадянське виховання.

1. Конституція України. – К., 2006.

2. Конвенція ООН про права дитини. – К.: Столиця, 1997.

3. Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей. Навчально-методичний посібник. – 2005.

4. Варфоломеєва Т.В. та ін. Правознавство. Навчальний посібник. – К.: УІПЦ, 2002.

5. Ми – громадяни України. 9-10 кл. Навчальний посібник. – Л.: НВФ «Українські технології», 2002.

6. Ми – громадяни України. 9-10 кл.. Методичний посібник. – Л.: НВФ «Українські технології», 2002.

7. Право знати право. Досвід бібліотек Луганської області з правового виховання юнацтва. – Луганськ, 2008.

8. Кримінальний кодекс України. – Х.: Одіссей, 2002.

9. Сімейный кодекс Украины. – Х.: Одиссей, 2002.

10. Кодекс законів про працю України. – Х.: Одіссей, 2002.

11. Володарська М.О. Світ прав дитини. Уроки громадянської освіти.

Програма для ЗНЗ. 9 клас. Основи правознавства, практичний курс  (авт. Ремех Т.О., Пометун О.І.)

Програми для ЗНЗ. Правознавство 10-11 класи Рівень стандарту, академічний рівень

Підручники:

Наровлянський О.Д. Правознавство (практичний курс). 9 клас. – К.: Грамота, 2009.

Наровлянський О.Д. Правознавство. 10 клас. – К.: Грамота, 2010.

Періодичні видання: журнал "Історія та правознавство" (інд. 95931) видавництва "Основа"